Vakko 2011 2012 Sonbahar Kış Kolleksiyonu

Dünyaca ünlü markaların başında yer alan Vakko yeni sezon için idealı lüksü seven bayanların yine gözdesi olmaya aday. “Reality” (gerçek), “Intellectual” (entellektüel), “Relaxing” (dinlendirici), “Eccentric” (aykırı) ve “Dreamy” (rüya gibi) koleksiyonları ile beş tema hazırlayan Vakko koleksiyonları bayanların ruhunu okşayacak. Temaların isimlerinden de anlaşılacağı gibi farklı temaların ışığında Vakko kadını kendini yeniden yaratacak. Birbirinden özel koleksiyonlar Vakko kadının üzerende olan ilgiyi biraz daha arttıracağa benziyor.

Kıyafet koleksiyonunuza ve aksesuar koleksiyonunuzu yeni ürünlerle zenginleştirmeyi düşünüyorsanız yeni sezonda Vakko koleksiyonlarına göz atmanızda fayda var. Gerek koleksiyonları ile gerekse dünyaca ünlü marklara mağazalarında yer veren firma erkek ve bayan şıklığı için boy gösterirken modern çizgisinden hiçbir zaman ödün vermiyor. Farklı temalarla geniş kitlelere seslenen markanın yeni koleksiyonları mağazalarındaki yerini aldı. Sizde bu koleksiyondaki farklı temalardan yararlana bilir kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz.


 

Vakko Elbise Modelleri

Bayanlar için özel tasarım elbiseler yeni sezon koleksiyonunda bayanların ruhunu asaletini yansıtacak. Yeni sezon Vakko koleksiyonlarında boy gösterecek olan bu mavi elbise ve diğerleri Vakko kadınını kendisine güvenini zarifliğini bir kat daha artıracak. Olabildiğince sade elbisenin renk tonu benim çok hoşuma gitti. Kış aylarına uygun bir renk olduğunu düşündüğüm elbise kalkık v yakalı ve vücut hatlarına uyuma sağlayan bir rahat kesime sahip. Sade takılar, özellikle üzerinde durmak istediğim deri uzun eldivenler ve deri el çantasıyla oluşturulmuş kombin Vakko kadınını şıklığını sergiliyor. Modern iş kadınında tercihi olabilecek elbise modern çizgileri ile sizin şıklığınız için yeni koleksiyondaki yerini aldı.  Uzun deri eldivenler 2011 2012 Vakko koleksiyonlarında sıkça rastlayacağımız aksesuar detayları.

Diğer elbise modeline baktığımızda aynı renk tonlarında bir hareketlilik göze çarpıyor. Uzun kollu elbisenin ön bölüdündeki geniş dökümlü boğum elbiseye hareketlilik kazandırmış. Aynı renkten oluşu elbisenin bütünlüğü bozmazken özel günlerinizde dikkatleri üzerinize çekmenizde yardımcı olacaktır. Leopar desenli ayakkabı ve siyak zarf el çanta kombinasyonu farklı renklerin bir arada kullanımına örnek olarak gösterilebilir. Aynı renk elbise, aynı renk çanta ve ayakkabı tercileri gözü yorabilir bunu yerine bu tarz konbinler daha iyi bir tercih olacağını düşünüyorum.

Vakko yeni sezon elbise modellerinde tek renk elbiselerin yanı sıra grafik desenlerin ve natürel desenlerin kullanıldığı elbise modellerine de rastlamak mümkün. Yeni sezonda elbise modellerinde öne çıkan renkler mavi, petrol yeşil ve kahve tonları oldu.

Vakko Palto

Vakko kadınını 2011 2012 kış aylarlında soğuktan koruyacak palto, kaban ve mont modellerine göz attığımızda tuvit modeller dikkat çekiyor. Resimdeki bu tuvit palto 2011 2012 kışında Vakko koleksiyonlarında boy gösterecek. Kol uçları yırtmaçlı paltoya isterseniz kemer ve tilki kürkünden yaka ilave edebiliyorsunuz. Tak çıkar sistemi ile o günkü mekâna, davete, göre farklı seçeneklerde kullanabilirsiniz.

Tuvit modellerin yanı sıra şişme montlar, deri ceketler, deri montlar ve pili detaylı kabanlar yeni sezonda Vakko koleksiyonunda bizlerle birlikte olacak.

Vakko Takım Elbise

Vakko 2011 2012 koleksiyonunu dikkat çeken bir diğer ürünleri arasında takım elbiseler yer alıyor modern iş kadınını ve özel günleriniz için kendinizi şımarmaya ne dersiniz. Yeni sezonda takımlarla şıklığınıza şıklık katacak farkınızı hissettireceksiniz. Bu takımlardaki çok ince detaylar Vakko kalitesinin, öneminin, ayrıcalığının bir kez daha ön plana çıkarıyor.

Siyah smokin takımın içindeki dantel detaylı yelek takıma olabildiğince şık katarken feminemliğin öne çıkmasını sağlamış. Kadın ruhunu okşayan dantel, tül ve kürk detaylarına önem veren Vakko koleksiyonları ile kadınları yeniden yaratıyor.

Takım elbiselerin dışında ceket, yelek, pantolon koleksiyonlarından sizde kendi konbinelerinizi oluştırabilirsiniz. Örnek olarak yeni sezonda çok moda olacak yüksek belli geniş kesim pantolonla oluşturulmuş bir konbin seçtim. Kırımız kenarları mor punto dikişli yandan zincir detaylı bol pantolon kesimi ile yeni sezonda çok moda olacak. Bu pantolonla beraber omzundaki hareketlilikle dikkat çeken yeleği tercih edebilirsiniz. Fermuarlı yeleğin mor püskül detayları ve mor punto dikişleri pantolonla uyumunu artırıyor. Sıra dışı farklı olmayı sevenler idealı renk olan kırmızı konbinden yararlanabilirler.

Vakko Eşarp Modelleri

Vakko eşarp modellerinde dünyanın en zengin eşarp koleksiyonu diye atlandırılıyor. Koleksiyonda grafik, natüre, çiçek desenlerin kullanıldığını görüyoruz.  Vakko eşarp koleksiyonları el baskısı ile tek tek üretilmesi önemini bir kez daha artırıyor.  %100 ipek dokumasıyla doğanın eşsiz desenlerinin buluşması Vakko eşarp modellerinin eşsiz tasarımlarını ortaya koyuyor.

Farklı desen guruplarından oluşan Vakko eşarp koleksiyonu yeni sezonda rengârenk, doğanın tüm renklerini barındıran bir koleksiyonu bizlerle buluşturuyor.

Vakko Çanta Modelleri

Yeni sezonda ilginin yüksek olmasını beklediğim koleksiyonların biriside Vakko çanta koleksiyonları oldu. Vakko çanta modelleri birbirinde kaliteli malzemelerin modern çizgilerle buluşması sonucunda hayat buluyor. Kaliteli deriler tercih edilerek oluşturulan çantalarda kroko baskılar dikkat çekiyor. Kroko baskılar çantaların hareketlik kazanmasını sağlarken dore ve zincir detaylarının devam ettiğini görüyoruz. Vakko çanta koleksiyonunda ki çantalar 500Tl ve 900Tl fiyat aralığında satış fiyatına sahip.

Vakko 2011 2012 sonbahar kış koleksiyonunda bizleri sıra dışı kendinizi şımartabileceğiniz elbise modelleri, kış aylarında sizi soğuktan koruyacak tuvit palto, şişme montlar, ceketler, fevinemliğinizi ön plana çıkaran ince detaylı takımlar ve takım oluşturabileceğiniz konbinler ve birbirinden şık doğanın tüm renkleri kullanılarak hazırlanmış bir eşarp koleksiyonu bizleri bekliyor.


 

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz