Louis Vuitton Topuklu Ayakkabı Modelleri

Dünya modasına yön veren markalardan olan Louis Vuitton çanta ve ayakkabı koleksiyonları ile bayanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Moda ile iç içe olan bayanların ve ünlülerinde önem verdiği marka yeni sezon için birbirinden farklı modellerde ve tarzlarda kadın ruhunu okşayan ayakkabı modellerini bir araya getirdi.

Farklı tarzlar için tasarlanan ayakkabı koleksiyonları ile geniş bir yelpaze hazırlayan Louis Vuitton yeni sezonda yüksek topuklar, zarif sandaletler, babetler, topuklu botlar, spor modeller gibi ana kategoriler altında birçok yeni model sunuyor.

Kadın ruhunu okşayan feinemliğini doruklarda hissettiren modellerin yanı sıra olabildiğince rahat metropol yoğunluğuna ayak uyduran hırçın, asi modeller ve olabildiğince rahat spor modeller ile  Louis Vuitton kadını yeni sezonda kendini yeniden yaratıyor.

Dünyaca ünlü markanın yeni sezon koleksiyonlarına yüksek topuk ayakkabı modelleri ile göz atmaya başlayalım.


Louis Vuitton Topuklu Ayakkabı Modelleri

Louis Vuitton ayakkabı koleksiyonlarında en dikkat ve en çok satışı yapılan ayakkabıların yer aldığı topuklu ayakkabı modellerinde dore,  siyah, gri ve kahve tonlarının hâkimiyeti bulunurken cap-toe burunlar yeni sezon modasına merhaba diyor.

Kadınların yoğun şekilde tercih ettiği topuklu ayakkabılar farklı kıyafet konbinleri için klasik, abiye ve günlük hayata ayak uydurabilecekleri modeller yer alıyor.

Dore renkli deri ayakkabı kıvrımlı hatlara bileği saran bir yapıya sahip. Ayakkabının yan kısımları kapalı gelirken burun kısmı tamamen açık üst kısım de siyah ince bir bant detayı yer alırken ayakkabı olabildiğince sade yapısı renk ve zarafetine olabildiğince seksilik katıyor. Siyah ince topuğu ve ideal boyutu ayakkabının diğer ince detayları diyebiliriz.

Burnu açık dore ayakkabı renginde vermiş olduğu zariflik ile gece kıyafetlerinizde konbini oluşturabileceğiniz oldukça idealı bir abiye ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

Dore renk bu sene Louis Vuitton koleksiyonlarında bayanları şımartacak.  Louis Vuitton yeni sezon ayakkabı modellerinde bu modelin dışında daha açık ince bant detayları bulunan ve platform fiyonk detaylarının bulunduğu dore ayakkabılar yeni sezon koleksiyonlarındaki yerini almış vaziyette.


Louis Vuitton Klasik Ayakkabı Modelleri

Klasik ayakkabı koleksiyonunuza katabileceğiniz çok zarif modellerden biriside bu örgü detayına sahip ayakkabı. Örgü detayı ayakkabı her yerinde hissediliyor. Benin bu tarz hareketli yüzeyli ayakkabılar her zaman daha çok dikkatimi çekmiştir.  Saten örgü ayakkabının bilek kısmında ki büyük fiyonk detayı ayakkabıya oldukça hareketlilik katarken tercih edilecek çanta için ışık tutuyor olabilir. cap-toe burun bir ayakkabıya ancak bu kadar uyum sağlayabilir demek geliyor içinden çünkü deri burun detayı, saten ayakkabıda hiç sırtmış ve bir bütünlük sağlanmış.

Özel günlerinizde satenin ve siyahın zarifliğini tercih etmek istiyorsanız saten ayakkabı yeni sezon ayakkabı koleksiyonunuza dâhil edebilirsiniz.

Louis Vuitton Platform Ayakkabı Modelleri

Platform ayakkabıların modası her geçen gün artıyor. Markların birbirinden idealı platform ayakkabılara koleksiyonlarında yer vermesi büyük ilgi topluyor. Geçtiğimiz seneler göre platform ayakkabıların platform bölümlerinde de yükselme olduğu düşünüyorum. Yük sek platformlar ayakkabıları oldukça idealı hale getirirken bu ayakkabıları tercih eden bayanların fark edileceklerini ve göz önünde olarak dikkat çekeceklerini düşünüyorum.

Siyah süet ayakkabının olabildiğince yumuşak dokusundan etkilenmemek mümkün değil. Siyah burnu açık ayakkabını ön yüzeyinde yer alan leopar desenli fiyonk detayı ayakkabıya oldukça hareketlilik kazandırırken konbin seçeneklerini de artırıyor. Siyah leopar kemerli elbiselerinizle, leopar desenli elbisenizle veya leopar detaylarına sahip çantalarınızla hoş bir konbin oluşturabilirsiniz.

Koyu kahve tonlarındaki yüksek platform ve küt topuk detayı ayakkabı da yer alan diğer detaylar. Tüksek topu sayesinde bulunduğunuz ortamda fark edileceksiniz. Bu ayakkabı modelin farklı renk kobinasyonları da Louis Vuitton ayakkabı koleksiyonlarındaki yerini aldı.

Louis Vuitton Tıknaz Topuk Ayakkabı Modelleri

Louis Vuitton yeni sezon topuklu ayakkabı koleksiyonlarında en favori olacak ayakkabılardan arsında tıknaz topuk ayakkabılarda yer alacak. Ayakkabılar dana derisi kullanılarak üretilen ayakkabılarda oval burun olabildiğince zarif dururken yüksek küt topuklar ayakkabıya hareketlilik kazandırıyor. Tıknaz oval burun ayakkabıların üst yüzeyinde baklava desenlerine ve farklı desenlere rastlamak mümkün ayakkabıların topuk kısımları da üst yüzeyinde kullanılan malzeme ile aynı olması ayakkabılardaki bütünlüğü bozmamış. Farklı renk ve modellerdeki ayakkabılarda ince deri bağcık detayları dikkat çekiyor. Bilek üstü alt ve ayaküstünde üç farklı bölgede tercih edilen bağcıkların modellere göre sayısı da değişiyor.

Louis Vuitton Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Yeni sezonda farklı renk kombinasyonlarıyla donatılmış dolgu topuk ayakkabı modelleri bayanların dikkatin çekecek cinsten. Üst yüzeyde süt, deri tercih edilirken sıra dışı farklı renklerin kullanılması dolgu topuk ayakkabı modellerine ilgiyi arttırabilir. Üst yüzeyin dışında asıl hareketlilik topuk kısmında başlıyor. Dolgu topuk yüzeyinin üzerine farklı desenlerle SWAROVSKI taşlar yerleştirilmiş. Farklı renklerin kullanıldığı aşlar ayakkabıya oldukça hareketlilik kazandırırken ayakkabının albenisini arttırmış ve Louis Vuitton kadınının ruhunun okşarken bu modellerle kendinizi biraz şımarta bilirsiziniz :)

Yeni sezon da fark edilmeyi sıra dışı olmayı istiyorsanız Louis Vuitton ayakkabı koleksiyonlarına göz atmanızda fayda var.


Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. ASLAN diyor ki:

    marka ayakkabi almak istiyorum toptan satisiniz varmi?

Yorum Yaz