Leopar Desenli Botlar 2013

Kış kendini hissettirmeye başladığı günlerde bayanlar için en önemli modeller arasında leopar desenli modeller geliyor. Her sezon en idealı ürünlerle karşımıza çıkıyor. Yazın leopar deseni plajları yapık kavururken. Bareo hatta plaj terliklerinde bile leopar deseni ile karşılaştık. Elbiselerde ya da çanta ve aksesuarlarda leopar desenine sıklıkla karşılaşmıştık. İç çamaşırların ve fantezi kıyafetlerin vazgeçilmez deseni olan leopar bayanların kendine güvenini getirirken her kıyafette ve aksesuarda en idealı parçaların oluşturuyor.
2013 kış sezonunda Türkiye’de ve Dünyada öne çıkan birçok ayakkabı markası leopar desenli bot modelleri ile koleksiyonunu genişletiyor. Farklı tarzdaki yapıların tek ortak noktası leopar deseni oldu.
Cap-toe burunlar, kovboy tarzı, casual, platform, olgu topuklu ve birçok renk ile leopar desenini kombinasyonları bizleri bekliyor.
UGG Collection Giorgina Leopar Desenli BotUgg özel tasarım bot ve çizme modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Klasikleşmiş Ugg botların yanı sıra Giorgina modeli gibi farklı modellere yer verirken hayvansal figürler Ugg koleksiyonunda öne çıkıyor. Cap-toe burunlu leopar botun ön bölümün farklı, tek renk deri tercihi leopar ile oldukça başarılı. Kesme küt topuğu ahşap dokusu ile modele uyum sağlamış. Kauçuk tabanı ile rahat ve emin adım atmanız sağlanmış. Burun kısımdaki deri detay topuk kısmında da yer alıyor. Yan kısımdan tabana kadar uzanan fermuar detayı ile kullanış bakımından oldukça rahat olduğunu düşünüyorum.
ALDO Kovalcin Leopar Desenli Bot


Yeni sezon leopar bot modellerine örnek olarak Aldo koleksiyonlarındaki Kovalcin modelini verebiliriz. Oldukça sade yapısına siyah platform ve siyah topuk tercihi oldukça hoş. Leopar deseninin siyah ve kırmızı renk ile konbinasyonları benin en çok dikkatimi çeken ve beğendiğim parçalardan. Oldukça belirgin tane tane ayrılmış desenleri tüm modelde hâkimiyetlik gösteriyor. Topuk kısmındaki fermuar ile kullanış kolaylığı sağlanıyor.


Etiketler: , ,

Yorum Yaz