Kırmızı Balık Abiye


Kırmızı abiye modelleri
ne balık abiye modelleri ile devam ediyoruz. Balık elbiseler görsel yönden ve yapıları ile diğer modellerden daha farklı ve gösterişli duruyorlar. Bazı hanımlar bu tarz modellerde rahat edemeyeceklerini düşünürler, fakat birçok hanım özel günlerinde rahatlıkla bu modelleri tercih ederler ve oluşturdukları kombinlerle dikkatleri çekerler. Birçok yerli ve yabancı markaların koleksiyonlarında ve özellikle de ünlüler davetlerde balık etekli abiye modellerini sıklıkla tercih ederler.


Kırmızı balık etek abiye modelleri ile ilgili resimleri seçerken ünlülerin kombinlerinden de faydalandım. Yerli ve yabancı birçok ünlü sima objektiflerin karşısına kırmızı abiye modelleri ile çıkıyorlar.  Kırmızı halıya kırmızı abiye modelleri çıkan ünlüler size ilham kaynağı olabilir.

Birçok yerli ve yabancı tasarımcıların hayal gücüyle oluşan kırmızı balık abiye modelleri straplez, askılı, tül detaylı ve işlemeleri ile farklı tarzlarla beğenimize sunuluyor. Genelde diz bölgesine yakın kısma kadar vücudunuzu saran elbiseler dizden sonra genişliyor. Genişlemeyle birlikte katlamalar ve kabartmalar kırmızı balık abiye elbiselere hareketlilik kazandırıyor. Kırmızı abiye modellerine ve yeni sezon abiye modasına dair modelleri sitemizde bulabilirsiniz.


Etiketler: , , ,

Yorum Yaz