Kinetix Çocuk Çizmeleri

Kinetix özellikle spor ayakkabı koleksiyonları ön planda olsa da sezon hava şartlarına uygun bay, bayan ve çocuk tasarımları ile her sezon ayak rahatlığını ön planda tutan markalar arasında yer alıyor.

Ayrıca fanatik taraflar için özel koleksiyonlara koleksiyonlarında yer veriyorlar. Lisanslı taraftar ürünler arasında spor ayakkabılar, halı saha ayakkabılarının olması tutuğunuz takımının ürünleri ile daha eğlenceli olacağı şüphesiz.

Kinetix kış ayları için çocukların ayaklarını soğuktan korumak için içlerinde kürk detaylarının olduğu modeller hazırlamış. Okulda uzun süre ayakkabı ile dolaştığını düşünürsek ayak ısısının uzun süre muhafaza edilmesi gerekiyor. Kinetix çizme modelleri ayak ısını korurken aynı zanda rahat tabanı ile ayağı rahatsız etmeyi hedefleyen bir düşünce ile yeni modellerini hazırlamış. Dikişli kauçuk tabanlar ile gün boyu rahat adımlar atabilirsiniz.Farklı renklerde ve yapılardaki çocuk çizmelerinde geniş bir koleksiyon bizleri bekliyor. Kürk detayları dikişli kesimlerde, konçlarda kendini oldukça yoğun hissettiriyor. Çok tatlı renkleri ve çok şirin modelleri ile çocukların dikkatini çeken modeller arasında, büyüklerin bizim zamanımızda bu modeller yoktu diyerek iç geçireceği modellere rastlamak mümkün.


Etiketler: , ,

Yorum Yaz