Faik Sönmez Abiye Modelleri

Büyük beden bayanların önemle takip ettiği markaların başında Faik Sönmez markası geliyor. Faik Sönmez büyük beden bayanlar için gündelik hayatta tasarladığı kıyafetlerin yanı sıra abiye koleksiyonları ile de dikkat çekiyor.Yeni sezon abiye modellerinde sizler için seçtiğim modellere bir göz atalım. İlk olarak büyük beden bayanların vazgeçilmez rengi olan siyah abiye modelleri ile başlamak istiyorum. Siyah renk büyük beden bayanların yanı sıra tüm bayanların abiye modellerinde en çok tercih ettiği renktir. Vücut hatalarını kapatan ve tene en uygun renk olduğunu düşünüyorum.

Faik Sönmez siyah abiye modellerini incelerken payet işlemelerinin öne çıktığını söyleyebilirim. Siyah abiye üzerindeki gümüş parıltılı simetrik payet işlemeler özenle donatılmış. Bu payet işlemeler abiye modellerine oldukça hareketlilik kazandırmış. Kola düşen askı detayı ilgi çeken diğer detay olmuş.

Mavi model ise parıltılı puantiye işlemeleri olabildiğince düz ve geniş kesimi ile büyük beden bayanların dikkatini çekecek.

Koyu renklerden uzaklaşıp hayata biraz daha canlı eğlenceli renklerle bakmak isteyen bayanlar için Faik Sönmez abiye koleksiyonlarında pembe, sarı, lila renkli modellere rastlamak mümkün. Pembe katlamalı tül detaylı abiye bu düşüncedeki bayanlar için en alternatif olabilir.

Gümüş saten elbise üzerine olabildiğince yoğun bir şekilde işlenen payet işlemelerle oluşturulan çiçek detayları elbiseyi olabildiğince hareketlilik kazandırmış. özel gününüzde fark edilmeyi düşünüyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Kısa abiye modelleri dışında maxi abiyelerinde büyük beden bayanların dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Kahve ve beyazın muhteşem birleşimiyle oluşan abiye yeni sezon abiye modelleri arasında en favoriler arasında yer alıyor. Askılı abiyenin askı ve göğüs bölümü taşlarla donatılmış olması oluşturacağınız konbinlerle şıklığınıza şıklık katacaksınız.


Etiketler: , , ,

Yorum Yaz