Enes Ayakkabı Modelleri

Enes ayakkabı her koleksiyonunda idealı ürünlere yer vererek bayanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Özellikle abiye ayakkabılardaki payet işlemeler ve parıltılı kumaş seçenekleri göz alıcı. Ennes ayakkabı mağazaları her geçen gün sayısını arttırarak daha geniş kitlelerle seslenmeye başladı. Ennes ayakkabı modellerine eNes Bahçelievler, Gazi Osman Paşa, Gültepe, Zeytinburnu, Maltepe, Ümraniye, Kadıköy, Sultanbeyli mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Sıra dışı modern çizgilere sahip ayakkabılarda bayanların ruhunu okşayan kendilerini şımartmayı isteyenler için farklı renklerde ve desenlerde birbirinden şeker ayakkabı modelleri yer alıyor.


Enes Gelin Ayakkabı Modelleri

Koleksiyonda saten sedef beyazı ayakkabı modelleri ve gümüş pırıltılı ayakkabılar gelinliklerle tercih edilebilir. Sedef beyazı ayakkabının üst kısmı tamamı taş detayları ile donatılırken ayakkabıya oldukça hareketlilik kazandırmış. 2cm civarındaki platform bölümü ayakkabıyla uyumlu olarak saten tercih edilmiş. Feminemliğin ön planda olduğu bu ayakkabı gelin adayları dışında abiye kıyafetlerinizle de konbin oluşturabilirsiniz.

Gelin adaylarının dikkatini çekebileceğini düşündüğüm bir diğer model ise tamamen pırıltılı sim detaylı ayakkabı oldu. Diğer model gibi burnu açık tercih edilen ayakkabının parıltılı yapısı oldukça dikkat çekici. Ön kısımdaki paten bant üzerindeki taş işlemeleri ve düğüm ayakkabıya hareket katan diğer ince detaylar. Platform bölümü ayakkabı ile aynı tercih edilirken topuk sade tercih edilmiş. Parıltılı zarif ayakkabıyı gelin adaylarının gözden geçirmesinde fayda var.

Enes Abiye Ayakkabı Modelleri

Enes ayakkabı koleksiyonların en hareketli ayakkabıları abiye koleksiyonlarında yer alıyor. Birbirinden idealı göz alıcı ayakkabıların yer aldığı modellerde taş detayları parıltılı kumaş seçenekleri Enes kadınının şıklığı için boy gösteriyor.

İlk olarak ayakkabıda en çok tercih edilen renkler arasında yer alan siyah modelle başlamak istiyorum. Burnu açıkta bırakılmış, üç bantlı, olabildiğince parıltılı, açık ayakkabının ön yüzeyindeki çiçek detayı ile birlikte tercih edilmiş taş detayı ayakkabıya oldukça zariflik ve hareketlilik getirmiş.  Özel gününüzde abiye kıyafetlerinizle oluşturacağınız konbinlerde şıklığınıza şıklık katacak.

Abiye ayakkabıda fazla rastlamadığımız ama yeri geldiğinde çok aradığımız renklerin başında gelen mor renkli abiye ayakkabı modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. Tercih edilen elbiseye en uygun renk olarak mor rengi düşünüyorsanız Enes ayakkabı koleksiyonuna göz atmanızda fayda var. Sadece mor abiye ayakkabısı değil koleksiyonlarında dore, fuşya, gümüş, leopar desenli, yılan derisi abiye ayakkabılarda yer alıyor.

Mor abiye ayakkabısının kalıp olarak diğer modellere benziyor.  Saten ayakkabının ön yüzeyindeki gül detayları kadın ruhunu okşaya yetiyor. Platform bölümündeki taş detayları ise ayakkabıya hareketlilik getiren ince detaylar. Bu ayakkabı ile oluşturacağınız konbin için mor çanta olmazsa olmaz olduğunu düşünüyorum.

Enes Leopar Desenli ayakkabı Modelleri

Bayanların en beğenerek tercih ettiği desenlerin başında yer alan leopar deseni Enes ayakkabı koleksiyonlarında hayat buluyor. Leopar desenli ayakkabının siyah rugan burun detayı ve siyah batlı fiyonk detayı ayakkabının albenisinin artırdığını düşünüyorum ideal boyutlardaki üçken ahşap topuğu rahat adımlar atmanızı sağlayacak. Siyah elbiselerinize uyum sağladığını düşündüğüm ayakkabı  enes ayakkabı mağazalarında sizleri bekliyor.

Enes Makülen Ayakkabı Modelleri

Enes ayakkabı koleksiyonlarında Enes kadının daha erkesi gösterecek ayakkabı modellerinde rastlamak mümkün. Özellikle bu çift yüzlü lazer kesim desenlere sahip ayakkabını renk uyumu çok hoş kahve ve birkaç ton açık karamel tonlarını bir arada kullanılması şeklin ve ayakkabı modelinin daha net ortaya çıkmasını sağlamış. Gündelik hayatta dar paça jeanlerle uyumunu çok beğendiğim bu ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Şehrin asi kızı olmaya ne dersiniz.

Enes Babet Modelleri

Enes ayakkabı koleksiyonlarının vazgeçilmez modelleri arasında babet modelleri yer alıyor. Hafif düztaban tercih etmek isteyen bayanların tercih ettiği babet ayakkabılar Enes koleksiyonlarındaki yerini almış vaziyette.  Leopar desenli ve diğer hayvansal figürlerinde tercih edildiği babet modellerinde renk renk babet modelleri Enes ayakkabı için boy gösterecek. Babet ayakkabıların ön yüzeyinde çiçek, fiyonk, püskül gibi detaylar ile ayakkabılara hareketlilik kazandırılmış.

Enes Spor Ayakkabı Modelleri

Rahat giyinmeyi seven bayanlar da unutulmamış. Günlük hayatta spor rahat giyinmeyi seven bayanlar için özel kauçuk tabanlı spor ayakkabılar Enes ayakkabı koleksiyonlarında yer alıyor. Kauçuk tabanı sayesinde emin adımlar sizleri bekliyor. Jean pantolonlarınızla, kaprilerinizle ve şortlarınızla tercih edilebilecek spor ayakkabılar Enes ayakkabı koleksiyonlarına renk katıyor. Farklı renk ve seçenekleri buluna modellerin en dikkat çenkleri çizgi detaylı bu modeller oldu.

Enes ayakkabı modern metropol kadınlarının da dikkatini çekebilir. Yoğun iş temposundaki bayanların etekli yada pantolonlu takımları ile uyum sağlayacak farkı renklerde ve modellerdeki ayakkabı modelleri metropol kadınına alternatif olabilir. Enes ayakkabı geniş seçenek yelpazesi gerek günlük hayat, gerek iş hayatında, gerek özel davetlerle bizlerin yanında olacak.

Enes ayakkabı abiye, spor, klasik, babet ayakkabı modelleri ile farklı desen ve tarzları bir arada bulundurarak geniş kitlelerle ulaşmayı hedefliyor. Geniş ayakkabı koleksiyonu Enes ayakkabının önemini bir kat daha arttırırken bayanlar için seçim kolaylığı sağlıyor.


Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz