Dawgs Terlik Modelleri

Kilometrelerce yürümek için Dawgs terliklerle tanışma zamanı olabildiğince rahat ve konforlu terlikler özel bir tasarıma ve yapıya sahip. Arabada, sokakta, plajda, teknede, rahatça yürümek emin adımlar atmak için Dawgs terlik modelleri olabildiğince rahat gözüküyor.
Kaymayan ve ayakta her hangi bir iz bırakmayan ayakkabılar olabildiğince esnek ve konforlu bir yapıya sahip. Sağlam yapısı ile uzun yürüyüşlerin keyfini Dawgs terlik modelleri ile çıkarabilirsiniz.
Rahatlık kullanışlılığın yanı sıra farklı renk tonları ile eğlenceli konbinler oluşturabilirsiniz.
Dawgs terlik modellerini bu kadar raht kullanışlı kılan özelliğisabo ağacının reçinesinden elde edilen özel bir maddenin bu terliklerde kullanılması. Sabo ağacındaki bu madde anti bakteriyel özelik göstermekte olup bakterileri ayaklatan uzaklaştırmakta terliklerin bakteri yuvası olmasını önlemektedir. Terlik kullanılmaya başladıktan sona bu madde vücut ısısına duyarlıdır ve bir saatlik bir sürede kişinin vücut ısısına göre kendini adapte etmektedir.
Kaymaya karşı yüksek direnç gösteren yapısı ile adım atarken kendinizden daha emin olacaksınız. Bu madde olabildiğince hafif olması terliğin ağırlığının hafif olmasını sağlamıştır. Suda batmama özelliği ve hafif olması plajlarda rahatlıkla kullana bilirsiniz leke tutmayışı rahat temizlenmesi terliği oldukça kullanışlı hale getiriyor.

Etiketler:

Yorum Yaz