Clarks 2011 2012 Sonbahar Kış Erkek Ayakkabı Modelleri

Clarks ayakkabı uzun yıllardır dünya piyasasında boy göstermektedir. Tasarladığı ayakkabıları kaliteli malzeme ve üstün dikiş sitemi ile birleştiren marka koleksiyonlarında kaliteli ve dayanıklı ayakkabılara yer vermektedir. Sıradışı çizgileri ve renklerinde yer aldığı modeller Erkeklerin dikkatini çekmeyi hedefliyor.

2011 2012 sonbahar kış Clarks ayakkabı modellerinde öne çıkan ve koleksiyonu renklendiren modellere hep birlikte göz atalım.Clarks Desert Trek-Men

Yeni sezon koleksiyonunda yer alan Desert Trek Clarks ayakkabı ile klasikleşmiş bir model her sezon yeni renkleri ile karşımıza çıkan ayakkabı. Bahsetmiş olduğun etkili dikiş sistemini bu modelde belirgin bir şekilde görebiliriz. Ben sizler için yeşil-siyah-sarı kombinasyonundan oluşan modeli seçsem de ayakkabının yedi farklı modeli yer alıyor. Süet ve deri seçenekleri bulunan ayakkabının ortadan ikiye ayıran dikiş olabildiğince sıra dışı. Belirgin dikişe sahip Clarks Desert Trek geniş tabanı ile ayağın yayılmasını ve emin adımlar atmanıza yardımcı olacak. Etkin yastıklama sistemi ile adımlarınızda konfor sağlayacak.

Clarks Ashcott

Clarks ayakkabı modelleri arasında oldukça sade ve dayanıklı bir model olan Ashcott modeli. Yosun deri olan dış yüzeyini oldukça sade iki delikli ip tutacağı yer alan ayakkabı oldukça kalın krep tabanı ile kış ayalarında üstün tutuş sağlayarak emin adımlar atmanız sağlanmış. Ayak destek yastıkları ile üstün konforu hedefliyor.

Clarks Benzol

Rahat giyimi seven erkekler için ideal bir ayakkabı olarak Clarks Benzol’u örnek verebilirim. Zorlu zeminlere ve zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı ayakkabı suya karşı oldukça dayanıklı. Olabildiğince esnek yapıya sahip ayakkabının kauçuk tabanı sayesinde zemine üstün tutuş sağlayacak.

Clarks Waterville

Clarks erkek ayakkabı modellerinde sıra dışı bir model Waterville. Waterville kış ayları için soğuğa ve suya dayanıklı. Kauçuk tabanı ayakkabının üst burun kısmında da hissediliyor. Bu sayede ayakkabı üzerine gelen suyun hızlı bir şekilde kayması sağlanarak zeminden uzaklaştırıyor.

Clarks 2011 2011 sonbahar kış ayakkabı modelleri ile rahat adımlar sizleri bekliyor.


Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz