Bayan Şişme Mont Modelleri Adidas

Adidas Neo koleksiyonlarında bayanlar için özel tasarım şişme mont modelleri yer alıyor. Kaz tüylü elyaf dolgulu kabarık mont modelleri bayanların istek ve düşünceleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış mont modelleri.

Kısa şişme mont modelleri geniş lastikleri ve bu lastiklere uygun fermuar renkleri ile dikkat çekiyor. Siyah mont üzerine pembe, gri üzerine yeşil vb fermuar seçimleri ile hareketlilik kazandırılmış. Kapşon ve kabarık yakalar oldukça ön planda yaka ve kapşon modellerinin kenarlarında ki kürk detayları ile dişiliğe vurgu yaptığını söyleyebiliriz.

Adidas şişme bot modellerinde sarı, siyah, pembe, gri tonları ön planda özellikle canlı renkler pembe, turkuaz gibi modeller çok enerjik bir yapıya sahip, karlar yağdı ve her taraf bembeyaz pembe şişme montumuzla bu beyazlıkta oldukça şirin kombinlere imza atabiliriz.

Yeni sezonda sportif bir mont koleksiyonunuza dahil etmeyi düşünüyorsanız. Adidas şişme mont modellerine göz atmanızda fayda var. Gündelik yürüyüşlerinizde, okulda, çarşıda, pazarda tercih edebileceğiniz rahat modelleri farklı renk seçenekleri ile oldukça kolay kombinler oluşturabileceksiniz.

Adidas yeni sezon koleksiyonlarına dair mont, bot, bere, hırka modellerini daha önceki yazılarımda paylaşmıştım. Bu mont modelleri ve daha fazlası yeni sezon Adidas koleksiyonlarında.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz