Adidas Şişme Yelek Bayan


Adidas şişme mont modelleri
ni sizlerle daha önce paylaşmıştım. Adidas sonbahar kış koleksiyonlarındaki yeni durağımız: Adidas Neo koleksiyonlarındaki yelek modelleri dikkatimi çekti sizlerle hemen paylaşmaya karar verdim. Serin günlerde vücut ısınızı korumak için en rahat kıyafetler arasında şüphesiz ki yelekler gelir. Bu yelekler Adidas kalitesi ve şıklığı ile sunulduğunu göz önünde bulundurursak bu kış rahat ve şıklığın adresi Adidas diyebiliriz.


Adidas Neo koleksiyonu zaten başlı başına bir enerji patlaması yaratıyor. Koleksiyonda kullanılan can alıcı renkler ve sıra dışı tasarımlar ile yaz kış her sezona çok enerjik bir trend elde ediliyor. Şişme yelek modelleri de bu enerjiden nasibini almış vaziyette.

Yelek modellerinde pembe, kırmızı, mavi, beyaz, lacivert tonlarını yoğun hissediliyor. Bu renk cümbüşüne kapşon kenarlarına oldukça kabarık kürk detayı tercih edilmesi oldukça sıra dışı tasarımların oluşmasını sağlamış. Kürk detayı ve hanımların çok sevdiği renklerle dişiliğe vurgu yapılmış. Sonbahar kış aylarında şişme kaz tüyü yelekler vücut ısınızı korurken esnek lastikli bel kısmı ile rahat hareketlere olanak sağlanmış.

Sportif bayanların kombinlerinde zorlanmayacağı yelek modelleri diyebilirim. Farklı renklerin bir arada kullanılmış olması kombin olayındaki renk uyumunu kolay yakalamanıza olanak sağlayacak. Jean ve eşofmanlarınızla kombin oluşturabilir. Enerjik görünümünüzle beraber vücut ısınızı koruyabilir ve yeni sezon trendini Adidas’la yakalayabilirsiniz.


Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. aysel diyor ki:

    merhaba
    bu yeleği hiç bir yerde bulamıyorum internet üzerinden resmi aratıyorum sadece sizin siteniz çıkıyor.Acaba bildiğiniz bir site yada mağaza varmı?

    Yeşil beyaz turkuaz lacivert renkli olan :)

Yorum Yaz